Astrolojik İlişki Analizi ve Danışmanlığı

Astrolojik ilişki analizi, genel haritanızın dışında daha çok ikili ilişkiler üzerine yoğunlaşan, iki taraf için de detaylara yer veren bir astrolojik incelemedir. İlişkinize dair detaylı bir inceleme istiyorsanız bu danışmanlık sizin için doğru bir tercih olacaktır. Bu danışmanlıkta iki tarafın da doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır.

 Astrolojik bilgiler temel alınarak, önce kişilerin haritalarındaki ayrı ayrı ilişki konumları daha sonra ise bu iki haritanın konumlarının birbirleriyle nasıl bir iletişimde oldukları incelenir. Bu astrolojik seansta önce kişilerin ilişkilerine dair genel bir inceleme yapılır daha sonra, güçlü ve zayıf yönler, beklentiler, gelecekte yaşanabilecek durumlar ve astrolojik öngörü ile yönlendirmelerle, ilişkiye dair detaylara yer verilir.

Doğum haritası analizi, sadece bu konuda donanımlı ve deneyimli kişiler tarafından çıkarabilir. Yanlış yorumlanmış bir doğum haritası, ilişkinize dair yanlış bilgiler ve yönlendirmeler içerdiği için kişiler adına oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple doğum haritası analizinin, işin uzmanları tarafından yapılması büyük önem arz etmektedir.

Hızlı iletişim
  • 532 738 33 51
  • zekiyeeren@gmail.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara