Astrolojik Doğum Haritası Analizi

Astrolojik yıldız haritası veya doğum haritası olarak da bilinen astrolojik analiz, kişinin dünyaya geldiği anda gezegenlerin Güneş çevresindeki konumları aracılığıyla kişinin hayatına dair detaylı bilgiler içerir. Doğum haritası parmak izi gibi kişiye özeldir. Çünkü doğum tarihi, saati ve yerine göre çıkarılan her harita bir diğerinden farklı bir görünüm sergilemektedir.

Matematiksel ve astronomik hesaplamalarla çıkartılan astrolojik doğum haritaları Güneş, Ay ve gezegen konumlarının yanı sıra bunların birbirleriyle olan ilişkilerine göre de ayrı yorumlar içermektedir. Bu sebeple doğduğunuz andaki gökyüzü konumlanmaların bütünü, kişinin kadersel çizgisini etkiler.

Doğum haritanızın yorumlanması, iş hayatınızda ve özel yaşamınızda üstlendiğiniz rolü, güçlü ve zayıf yönlerinizi, karakterinizi,  önünüze çıkabilecek fırsatları, en önemli kararlarınız için en doğru zamanlamaları keşfetmenizi sağlar.

Doğum haritası analizi, sadece bu konuda donanımlı ve deneyimli kişiler tarafından çıkarabilir. Yanlış yorumlanmış bir doğum haritası, hayatınıza dair yanlış bilgiler ve yönlendirmeler içerdiği için kişi için oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple doğum haritası analizinin, işin uzmanları tarafından yapılması büyük önem arz etmektedir.

Doğum haritası seanslarında, kişiye doğum haritasına dair detaylı astrolojik analizler yapılır, geçmiş yaşamı incelenir, ilerleyen dönemlerde neler yaşayabileceğine dair öngörülerde bulunulur.

Hızlı iletişim
  • 532 738 33 51
  • zekiyeeren@gmail.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara