25 Nisan - 1 Mayıs Haftası Astrolojik Durumumuz;

 

      Bu haftaya, 30 Nisan’da Boğa Burcu’nda gerçekleşecek yılın ilk Güneş Tutulması damga vuruyor. Tutulma derecesi Uranüs  ile kavuşum yaptığı için,  güvenlik, toprak ve parasal konularda ani ve beklenmedik gelişmeler meydana gelebilir. Bu durum önümüzdeki altı aylık dönemde hayatlarımızda  değişimlere  sebep olabilir.

      Güneş Tutulması ABD doğum  haritasını parasal konularda tetikliyor.  ABD borsalarında düşüş olabileceğini düşündürüyor ve bu düşüş özellikle küçük yatırımcıları olumsuz etkileyebilir.  Önümüzdeki 6 aylık süreçte ABD para piyasalarında  kökten değişiklikler olacağını ve yeni bir yapılanmaya gidileceğini söyleyebiliriz. USD rezerv para olmaktan çıkıp  yerine yeni bir  rezerv para  gelme potansiyeli var .

        Tutulmanın Türkiye haritası üzerindeki etkilerine bakacak olursak, meclisten devrim niteliğinde yeni yasaların çıkabileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca  borsada ani düşüşler olma potansiyeli var, dikkatli olmakta fayda var.

            Hafta genelinde Venüs-Neptün kavuşumu etkin, bu da bize manevi olarak çok huzurlu olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Çarşamba günü Ay da bu kavuşuma eşlik ederek olumlu etkileri daha da artırıyor.  


        Bu güneş tutulması bizi zorluyor gibi görünse de aslında çok güzel etkileri de beraberinde getiriyor. Tutulma bir taraftan stres verse de şifasını da üzerinde taşıyor. Özellikle  bu hafta başlattığımız yeni adımlardan , konuşmalardan ve  ticari faaliyetlerden sonrasında çok   olumlu sonuçlar alabiliriz.

 

        Burçlara ve yükselen burçlara  göre haftayı değerlendirirsek;

        Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu: Bu hafta manevi olarak kendini çok huzurlu hissediyorsun. Yeni bir taşınmaz alabilir ya da maddi gelirini artırıcı yeni bir anlaşma yapabilirsin. Uzun süredir devam eden miras davalarınız varsa çözüm sireci başlıyor.

          Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burcu: Bu hafta başkalarını değil kendinizi düşünmeniz gerekiyor. Kendinize dönüp sahip olduklarınıza odaklanıyorsunuz. Arkadaş çevrenizden size çok olumlu destekler ve yardımlar geliyor. Sevildiğinizi hissediyorsunuz.

         İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu: Bu hafta hastalık korkularınızın üstüne gidiyor ve  boşuna evham yaptığınızı görüyorsunuz.  Gayet sağlıklısınız. Maddi kayıplar yaşamakla ilgili vesveseleri bir kenara bırakın. İş hayatıyla ilgili çok olumlu gelişmeler kaygılarınızı bitiriyor.

        Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu: Bu hafta çıkacağınız bir seyahat ya da yapacağınız manevi  şifa çalışmaları size çok iyi geliyor. Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissediyorsunuz. Sosyal çevreniz değişiyor ve kalıcı yeni dostluklar başlatıyorsunuz.

         Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Burcu: Bu hafta iş hayatınızda, maddi getirisi yüksek ve  kalıcı yeni başlangıçlar yapıyorsunuz. Eşinizden ve ortağınızdan alacağınız maddi ve manevi destekler sizi çok mutlu edecek.

         Başak Burcu ve Yükselen Başak Burcu: Bu hafta yurtdışı , seyahat, eğitim  ve uluslararası ticaret  ile ilgili yeni ve kalıcı anlaşmalar yapabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların sizi desteklemesi manevi olarak çok iyi geliyor.

        Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu: Bu hafta uzun zamandır stres yaptığınız maddi konular düzelmeye başlıyor. Alacağınız kredi ya da karşılıksız maddi destek sizi rahatlatıyor. Sağlık kontrollerinin sonucu alacağınız olumlu haberler ile kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

       Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu: Bu hafta eşiniz ya da ortaklarınızla stresli konularınızı çözüme ulaştırıyorsunuz. Çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler kendinizi çok iyi hissettirecek. Bekar olanlar da yeni ve huzur veren bir ilişkiye başlayabilir.

       Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu: Bu hafta işle ilgili yeni ve kalıcı başlangıçlar sizi heyecanlandırıyor. Ailenizin sevgisi ve desteğini arkanıza alıyorsunuz. Sevildiğinizi hissetmek kendinize güveninizi artırıyor.

       Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu: Bu hafta bekar olanlar yeni ve kalıcı bir ilişkiye başlayabilir, evli olanlar ise  çocuk sahibi olmayı düşünebilir. Kardeşlerinizden alacağınız olumlu destekler kendinizi iyi hissettirecek ve atacağınız adımlarda manevi güç verecek.

        Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu: Bu hafta bekar olanlar evlilik kararı verebilir. Evli olanlar ise yeni bir ev sahibi olabilir. Maddi kaynaklarınızdaki artış kendinizi uzun zamandır hissetmediğiniz kadar mutlu hissettirecek.

        Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu: Bu hafta yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kendinizi manevi olarak çok güçlü ve huzurlu hissediyorsunuz. Her şeyi yapabileceğinize dair inancınız tam.

 

 

     Yazar : Astrolog Zekiye Eren

     Instagram : astrolog_zekiye_eren

     E mail : zekiyeeren@gmail.com


WhatsApp
Hemen Ara